OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME POUZE TELEFONICKY NA
TEL.Č.: +420 721 912 655
NEBO OSOBNĚ NA RECEPCI!


facebook
ilustrační obrázek
AKTUALITY | O NÁS | SLUŽBY | GALERIE | MÉDIA | PTÁTE SE | KONTAKT

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ULTRAZVUKOVÁ KAVITACE 3. GENERACE (BEZBOLESTNÁ LIPOSUKCE)

Trápí Vás neforemná postava, kila navíc a hluboká celulitida? Ve studiích BAILINE Proline-body Vám nabízíme rychlou a účinnou pomoc! Pracujeme s přístroji IMPACT – kavitačními přístroji poslední generace prestižního světoznámého výrobce SORISA, které jsou považovány za jedny z nejbezpečnějších, nejúčinnějších a nejpohodlnějších přístrojů na trhu. Ošetření provádí zkušení profesionálové.

ilustrační obrázek

Ultrazvuková kavitace známá také jako liposukce bez skalpelu nebo bezbolestná liposukce, je moderní, bezbolestnou a vysoce účinnou alternativou chirurgické liposukci. Jedná se o neinvazivní bezpečné ošetření vhodné zejména k redukci tukových polštářků, které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou či cvičením. Zároveň toto ošetření revolučním způsobem modeluje postavu a zmírňuje projevy celulitidy.

Proč bezbolestná liposukce u nás v Proline-body studiu BAILINE?

 1. Disponujeme nejmodernějším přístrojovým vybavením poslední generace. Kavitační přístroj IMPACT je oproti většině konkurenčních přístrojů vybaven zároveň kavitací a elektroporací. Tyto procesy probíhají současně a tak nabízejí komplexní ošetření těla, takže se ošetří nejen nahromaděná tuková vrstva, ale také jiné estetické problémy, jako je celulitida a ochablost pokožkypři jednom sezení dosaženo zmenšení obvodu nahromaděného tuku, zmírnění projevů celulitidy i opětovného zpevnění kůže.
 2. Důsledně dodržujeme technologické postupy.
 3. Naší hlavní snahou je spokojenost zákazníka, od toho se odvíjí vše ostatní.
ilustrační obrázek

Kavitace přístrojem IMPACT

Přístroj IMPACT, který používáme, pracuje na principu ultrazvuku a splňuje všechny mezinárodní certifikace. Patří k nejúčinnějším a nejbezpečnějším na trhu. Ultrazvuk je ostatně v medicíně využíván od roku 1940, od 80. let minulého století rovněž při klasické chirurgické liposukci. V posledních letech jsou využívány právě efekty ultrazvuku k samotné neinvazivní liposukci, označované jako liposukce 3. generace.

Přístroj IMPACT představuje skutečnou alternativu chirurgické liposukce. Byl vytvořen za účelem rychlého a účinného zredukování lokálně nahromaděného tuku. Využívá k tomu ultrazvuku o frekvenci 40 KHz. Ten v tkáni vyvolá proces kavitace, při kterém dojde k uvolnění nahromaděného tuku, jenž je následně z těla vyveden přirozenou cestou skrze lymfatický systém a močové cesty.

ilustrační obrázek

Přístroj IMPACT nicméně navíc umožňuje kavitaci kombinovat s elektorporací. Co to znamená? Přístroj je vybaven jistými inteligentními hlavicemi SMARTCAV, které k buňkám ošetřované části těla vysílají elektrické impulzy s určitou intenzitou a délkou trvání, čímž je specificky stimulují k tomu, že ve výsledku Vaše pokožka vypadá mladší, svěžejší a krásnější, protože se zlepšuje struktura pokožky v procesu stárnutí, zvýší se kvalita a množství kolagenu, zmizí známky únavy a stresu na pokožce.

Zkrátka. Přístroje IMPACT neřeší výhradně problematiku nahromaděného tuku, během jediného ošetření totiž díky kavitaci soušasně s elektroporací komplexně ošetří celé Vaše tělo, zredukují tukové polštářky, zmírní celulitidu a zpevní pokožku.

Rozlučte se s nadbytečným tukem! Rychle a bezbolestně!

Kavitace, neboli liposukce 3. generace, je bezbolestnou a velmi účinnou metodou s rychlým efektem. Už totiž po prvním ošetření je většinou měřená partie o 2 – 6 cm štíhlejší. Toto ultrazvukové ošetření je vhodné pro osoby, které si přejí vylepšit svoji postavu, aniž by se chtěly uchýlit k chirurgickému zákroku.

ilustrační obrázek

Kavitace je určena pro dospělé ženy a muže všech věkových kategorií (18-75 let) a všechny fototypy (I-V).

Průběh ošetření kavitací

 1. Vstupní konzultace = Označení a přeměření ošetřované partie.
 2. Provedení bezbolestné liposukce = Nanesení speciálního oleje nebo gelu na ošetřovanou partii a provedení ošetření ultrazvukovou hlavicí pomocí plynulých krouživých pohybů a mírného tlaku.Aplikátor přitom ochlazuje povrch pokožky, reguluje teplotu na povrchu kůže a zajišťuje tak ochranu jemných dermálních struktur. Během neinvazivní liposukce je cítit příjemné teplo v ošetřované oblasti. Někdy můžete během procedury pociťovat v místech ošetření lehké mravenčení nebo jemné poštipování. Pro dosažení maximálního účinku je nutné bezbolestnou liposukci opakovat po 14 dnech.
 3. Následuje 20 minutová lymfodrenáž (presoterapie) - napomáhá odstranit uvolněné a rozpuštěné tuky.
 4. Přeměření ošetřované partie.

Celková délka ošetření: cca 65 minut.

Partie těla, které lze kavitací ošetřit

Břicho, boky, stehna (vnitřní, vnější, přední i zadní strana), hýždě, nohy (kolena, kotníky, lýtka).

ilustrační obrázek

Doporučení před ošetřením

Před ošetřením kavitací se doporučuje nízkokalorická dieta a vyvážená strava. Je vhodné dodržovat pravidelný pitný režim. V den ošetření a několik dní po ošetření je nutné vypít minimálně 2 litry vody denně. Jedná se o důležitou podmínkum aby mohlo docházet k odplavování rozbitých tukových buněk.

Po ošetření doporučujeme zvýšit fyzickou aktivitu, která podporuje odstranění uvolněných tukových buněk. Pro udržení výsledků ošetření je nutné dodržovat vyváženou stravu bez přemíry tuků.

Frekvence a počet ošetření

Je možné podstoupit ošetření 1 x týdně, nicméně běžnější je 1 ošetření každé 2 týdny. Celkový počet ošetření je závislý na požadovaných a dosažených výsledcích. Následnou udržovací péči je možné provádět každých 5 - 6 měsíců (2 až 3 ošetření).

Výhody neinvazivní liposukce

 • Vysoká účinnost při redukci tukových polštářků.
 • Viditelný výsledek již po první proceduře.
 • Bezpečné ošetření jak větších ploch, tak i menších partií.
 • Přesné zacílení na ošetřovanou partii.
 • Procedura je neinvazivní - nedochází k narušení integrity pokožky.
 • Kvalitní nejmodernější přístroj splňující veškeré certifikáty.
 • Ošetření je všeobecně velmi dobře snášeno.
 • Na naše ošetření můžete chodit cca jednou za 10 dní, počet návštěv je závislý na požadovaných výsledcích.

Kontraindikace

Kavitace se NEDOPORUČUJE v následujících situacích:

 • menstruace (v den kavitace)
 • osoby se srdečními chorobami, po transplantacích a s bypassem
 • záněty či infekční onemocnění v místě aplikace
 • cévní poruchy a ateroskleróza
 • vysoký cholesterol
 • tromboflebitida
 • osoby užívající léky proti srážlivosti krve
 • těhotenství
 • osoby s kovovými implantáty v těle
 • velmi vážná jaterní a ledvinová onemocnění

O společnosti SORISA

35 let existence společnosti SORISA jsou důkazem prestiže tohoto výrobce a dodavatele průkopnických přístrojů v sektoru lékařství, estetiky a péče o vzhled. Společnost se stala hlavním dodavatelem na národním i na mezinárodním trhu. Vsadit na značku SORISA znamená počítat se zárukou skupiny odborníků zaměřených na služby klientům s mezinárodní strukturou, ve které je zahrnuto více než 100 států celého světa. Schopnost technologické inovace SOR Internacional je charakteristickým znakem společnosti, která v minulých desetiletích dosáhla v této oblasti významných cílů prostřednictvím svých oddělení I+D+i a lékařských výzkumů. Všechny výrobky SORISA splňují veškeré právní předpisy vyžadované evropskými normami. Ve výrobním závodě jsou prováděny přísné kontroly kvality (ISO9001 a ISO13485), které potvrzují, že naše přístroje přinášejí ve všech ošetřeních efektivní výsledky, což dokazují také naše četné klinické studie.


Ceník ultrazvukové kavitace STANDARD

Jedná se o bezbolestnou liposukci bez skalpelu. Jedna kavitační terapie trvá 40 minut a zahrnuje ošetření partie dle vašeho výběru. K tomu navíc zíkáte 30 minut lymfodrenáže ZDARMA.

POČET TERAPIÍ ČAS
(kavitace + presoterapie)
CENA
1 40+20 min. 1.900,-

^^ zpět nahoru


Přijímáme poukazy:

poukazka poukazka poukazka poukazka poukazka poukazka
banner
banner
TOPlist
© 2011 - 2018: PROline BODY spol. s r.o.
design by MoniAK